fbpx

 

Szanowni Państwo,

w trakcie pandemii wszystko zmienia się z dnia na dzień, dlatego na bieżąco aktualizuję terminarz na swoim fanpage'u na Facebooku:
https://www.facebook.com/mezczyznaprawieidealny/

W czerwcu ruszam z koncertami i odwiedzę m.in. Warszawę, Gdańsk, Elbląg, Katowice, Gorzów Wlkp., Grodzisk Mazowiecki i mam nadzieję, że jeszcze inne miejscowości.

Do zobaczenia!

 

Zapraszam do posłuchania piosenki "Wiatr" z moją muzyką do wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Utwór promuje koncert "Wola 44", który został przygotowany w hołdzie ofiarom rzezi Woli podczas Powstania Warszawskiego. Projekt współfinansuje m. st. Warszawa.

 

"SMOG nas zje" - ekologiczne słuchowisko muzyczne dla dzieci z moją muzyką i w mojej reżyserii na podstawie bajki Marty Fox. Produkcja powstała dzięki finansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. 

 

 

"IZA ANORECZKA" -  słuchowisko dla młodzieży na podstawie powieści Marty Fox w mojej reżyserii (4 odcinki). Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego:

 

Tenisowa piosenka mistrzów z płyty "Tam gdzie mieszkają bajki 2", występują: Barbara Kurdej-Szatan, Beata Wyrąbkiewicz, Tomasz Gęsikowski i ja 

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MOIMI DZIAŁANIAMI:

- polub mój fanpage na Facebooku:

 

- zostań followersem mojego profilu na Instagramie:

- subskrybuj mój kanał na YouTube:

KABARET STARSZYCH PANÓW